Petit prix 2011 - sprintpo 1.8.2011 22:07
Výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 
D10 (3)0,9 km 0 m6 K
místoStČíJménoOddílČas
14Rýdlová Magdaléna TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis9:46
27Rýdlová Adéla TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis12:53
 
2Vránová + děti NER Neregistrovanídisk
 
 
 
D14 (1)1,4 km 0 m12 K
místoStČíJménoOddílČas
11Kalousková Marie DKP Oddíl OB Kotlářka39:17
 
 
 
D18 (3)1,8 km 0 m14 K
místoStČíJménoOddílČas
111Křivancová Zdenka LBE TJ Lokomotiva Beroun17:05
212Hegerová Petra RBK SK Radioklub Blansko17:19
310Tužilová Magdaléna RBK SK Radioklub Blansko17:57
 
 
 
D21A (10)2,0 km 0 m15 K
místoStČíJménoOddílČas
118Knapová Jana LPU OK Lokomotiva Pardubice18:03
231Kašková Kateřina CHA OK Chrastava19:04
321Gabrovská Lucie TAP KOB TRETRA Praha19:14
420Junová Lenka KSU Klub vytrvalostních sportů Šum19:56
516Valešová Jana PHK OK 99 Hradec Králové20:39
622Mezníková Lucie ZBM SK Žabovřesky Brno20:44
719Přecechtělová Tereza KAM SK Kamenice22:15
824Lankašová Barbora CHA OK Chrastava26:07
 
17Marková Anna LBE TJ Lokomotiva Beroundisk
23Baldrianová Barbora VSP USK Prahanest.
 
 
 
D21B (4)1,8 km 0 m14 K
místoStČíJménoOddílČas
138Komárková Lenka TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec18:36
239Švihovská Eva SCJ Sportcentrum Jičín19:05
337Pavlíková Klára LIT KOB Chemopetrol Litvínov19:46
436Pekárková Monika RBK SK Radioklub Blansko20:32
 
 
 
D35 (2)1,6 km 0 m12 K
místoStČíJménoOddílČas
150Sedláčková Jana HLV OOB TJ Sokol Holešov25:06
249Douchová Jaroslava SNA TJ START Náchod26:30
 
 
 
D45 (3)1,4 km 0 m13 K
místoStČíJménoOddílČas
156Biro Aletta HUN Bimahev20:31
254Matyášová Lenka LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno22:10
 
55Petrová Věra VLI Slavia Liberec orienteeringdisk
 
 
 
D55 (3)1,4 km 0 m13 K
místoStČíJménoOddílČas
159Salajková Věra LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno19:56
261Bednaříková Olga VLI Slavia Liberec orienteering38:52
 
60OUDIN Marie-Reine FRA Colmarnest.
 
 
 
H10 (4)0,9 km 0 m6 K
místoStČíJménoOddílČas
167Brunborg Herman NOR Fana IL, Norway8:14
265Adamec Martin TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis19:14
366Pavlík Ondřej LIT KOB Chemopetrol Litvínov24:08
 
64Baldrian Tomáš VSP USK Prahanest.
 
 
 
H14 (7)1,8 km 0 m14 K
místoStČíJménoOddílČas
175Wolf Filip TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov13:26
278Ash Adam OCB Orienteering club České Budějo24:41
376Kalista Michael LBE TJ Lokomotiva Beroun25:16
474Goj Tomáš LBE TJ Lokomotiva Beroun32:58
580Kolář Otto LBE TJ Lokomotiva Beroun34:37
 
79Šmaus Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
77Šmaus Antonín TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
 
 
 
H18 (3)2,2 km 0 m15 K
místoStČíJménoOddílČas
188Kolář Jakub LBE TJ Lokomotiva Beroun31:47
286Bouček Jakub OCB Orienteering club České Budějo33:42
 
87Petr Pavel VLI Slavia Liberec orienteeringnest.
 
 
 
H21A (30)2,5 km 0 m19 K
místoStČíJménoOddílČas
1108Kubát Pavel PHK OK 99 Hradec Králové16:14
2103Chloupek Adam STH SK Studenec16:24
3118Švihovský Jaromír SCJ Sportcentrum Jičín17:44
4114Makovský Jakub TAP KOB TRETRA Praha18:24
5111Kořínek Jindřich TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov18:29
6117Manuel Jurado ESP UPV - O18:36
797Ricardo García Dengra ESP C.O.MA MALAGA19:14
8102Bravený Adam VBM VSK Mendelu Brno19:36
9110Mazal Zdeněk VBM VSK Mendelu Brno19:53
10107Hošek Radim DOB KOB Dobruška19:55
11104Wolf Daniel TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov20:13
12101Černý Martin TAP KOB TRETRA Praha20:54
13109Zakouřil Vít TUR OOB TJ Turnov / MTBO TJ Turnov20:55
1493Škoda Jakub VLI Slavia Liberec orienteering21:17
1596Hodek Michal TAP KOB TRETRA Praha21:44
16106Ptáček Pavel BBM BETA URSUS Orienteering21:59
17105Kadavý Petr CHA OK Chrastava22:07
18115Doucha Jiří SNA TJ START Náchod22:27
1995Šimon Václav LBE TJ Lokomotiva Beroun22:33
20116Grote Andreas SWI OLC SKOG Fribourg, Switzerland22:43
21100Mezník Vladimír LBE TJ Lokomotiva Beroun22:55
22112Kočí Martin VBM VSK Mendelu Brno23:37
23120Šesták Jakub RBK SK Radioklub Blansko24:13
24121Vydra Ivan PEN OK RECO Sport27:41
2573Sedláček Ondřej HLV OOB TJ Sokol Holešov29:37
26113Ptáček Patrik BBM BETA URSUS Orienteering32:53
 
126Janda Martin DOB KOB Dobruškadisk
98Ptáček Pavel BBM BETA URSUS Orienteeringnest.
99Pospíšil Vít SCP OK Sparta Prahanest.
94Skyva Jan PGP SK Praganest.
 
 
 
H21B (4)2,2 km 0 m15 K
místoStČíJménoOddílČas
1130Pešík Michal TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis20:05
2129Pavlík Libor LIT KOB Chemopetrol Litvínov21:12
3128Komárek Arnošt TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec22:47
4131Hegedus Abel HUN Bimahev24:53
 
 
 
H35 (3)2,1 km 0 m17 K
místoStČíJménoOddílČas
1139Brunborg Rune NOR Fana IL, Norway20:58
2138Kalousek Jiří DKP Oddíl OB Kotlářka22:12
 
140Šritr Martin TUV SOK TJ Turnovdisk
 
 
 
H45 (2)1,8 km 0 m16 K
místoStČíJménoOddílČas
1144Petr Josef VLI Slavia Liberec orienteering16:55
2145Matyáš Petr LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno29:03
 
 
 
H55 (4)1,6 km 0 m12 K
místoStČíJménoOddílČas
1153Hegedus Abel HUN Bimahev15:40
2154Timmermins Georges BEL Belgium17:37
3152Bednařík Libor VLI Slavia Liberec orienteering24:56
 
151OUDIN Bernard FRA Colmarnest.
 
 
 
H65 (3)1,4 km 0 m13 K
místoStČíJménoOddílČas
1156Hlavatý Karel SJP Slavoj Praha21:33
 
155Picek Jan TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
157Petrželka Pavel TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisnest.
 
 
 
P2 (3)1,4 km 0 m12 K
místoStČíJménoOddílČas
1166Kiss Anett HUN Bimahev25:34
2161Salajka Pavel LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno42:10
 
162Baldrianová Eva VSP USK Prahanest.