Petit Prix 2011út 2.8.2011 16:13
Celkové výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2011

 

AKCE BYLA POŘÁDÁNA ZA PODPORY MĚSTA JABLONCE NAD NISOU
D10 (10)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Kosová Tereza SRK015119:43115:34127:13362:30
2Šklíbová Veronika SRK015323:38324:07324:06171:51
3Kalousková Marie DKP015123:37222:21226:09272:07
4Rýdlová Adéla TJN015124:32429:06731:44485:22
5Sanna Karin DKP025026:21525:30433:38585:29
6Linková Lucie TUR025129:27725:45539:47694:59
7Rýdlová Magdaléna TJN025132:43828:07645:487106:38
8Karoline Fonager Ulsoe DEN35:191034:19855:028124:40
9Baloghová Lidunka TJN015029:13640:15956:449126:12
10Šritrová Lenka TUV33:23944:261064:1510142:04
 
 
 
D10L (5)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Novotná Viktorka TJN025030:21141:59327:411100:01
2Kovářová Lucie MAS035039:48239:58135:374115:23
3Arnoštová Veronika VSP045046:13341:17243:305131:00
 
Kubáková Nela SJH045156:084disk33:042
Solarová Tereza NER46:00434:073
 
 
 
D12 (3)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Zlámalová Nikola PHK995030:06119:29135:16284:51
2Poloprutská Lucie VLI995035:17224:31233:45193:33
3Rückerová Šárka HOR005036:05330:30348:033114:38
 
 
 
D14 (7)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Poloprutská Klára VLI975027:03129:45132:03388:51
2Zemánková Tereza SRK975227:30232:55428:44189:09
3Linková Alena TUR975128:18331:40229:17289:15
4Kameníková Andrea BOR975129:31438:29536:165104:16
5Doubková Petra VLI985339:20632:44333:394105:43
6Kohoutová Barbora BOR985032:05556:54737:596126:58
7CHAILLARD Dana FRA43:51739:37644:017127:29
 
 
 
D16 (1)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Melissa Ulsoe Jessen DEN40:55160:32177:061178:33
 
 
 
D18 (6)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Tužilová Magdaléna RBK945233:13146:15445:311124:59
2Šestáková Petra RBK935741:14240:14246:482128:16
3Kamererová Valérie KAM945243:04340:01154:034137:08
4Křivancová Zdenka LBE945051:29544:22353:463149:37
5Krausová Martina TJP935050:55458:23564:576174:15
6Hegerová Petra RBK935562:41667:49664:475195:17
 
 
 
D20 (6)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Mezníková Lucie ZBM915033:48137:48172:032143:39
2Dittrichová Zuzana KON917538:24345:56278:334162:53
3Pekárková Monika RBK925239:53455:33469:271164:53
4Kamererová Klára KAM915441:37653:30373:123168:19
5Marková Anna LBE925040:34561:36592:215194:31
 
Žitná Jana SMB925137:182nest.nest.
 
 
 
D21A (17)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Azebova Nina PHK885537:56144:16260:341142:46
2Baldrianová Barbora VSP785041:10544:58461:122147:20
3Otrubová Johana KON785239:36342:54165:043147:34
4Knaupová Ivana SMB785238:00248:46867:335154:19
5Klíchová Jana SSU815141:31644:48369:556156:14
6Matějů Kateřina VLI805441:58848:38666:404157:16
7Zurynková Jana EKP705343:451048:45773:168165:46
8Arnoštová Kateřina VSP765247:361553:151181:0810181:59
9Hojná Silvie SCP795046:021453:381284:1212183:52
10Jiráčková Jana ZBM866144:401356:201382:5711183:57
11Přecechtělová Tereza KAM895141:40763:481578:549184:22
12Dittrichová Petra KON878744:381251:051090:5713186:40
 
Gothardová Eva VBM775240:05456:5114vzdal
Pachnerová Dominika CHA775043:581148:155
Prchalová Ivana CHA875451:03971:167
Junová Lenka KSU765343:239
Boumová Irena VSP775193:1514
 
 
 
D21B (15)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Hulsey Martina TBM777746:16251:47275:291173:32
2Kunová Dagmar EKP655042:23162:38881:582186:59
3Němečková Hana PGP905155:25854:21389:295199:15
4Fejková Marcela SJC775150:37661:06692:336204:16
5Uhrová Zuzana VSP805053:25764:36988:154206:16
6Šípová Jana BOR835369:251172:5411101:147243:33
 
Kopecká Anežka VSP8150disk56:41585:183
Sehnalová Tereza TUR885246:40350:171disk
Alblová Lucie PVP755449:15556:364
Pavlíková Klára LIT7451diskdisknest.
Zakouřillová Kamila TUV855759:521062:277
Kurfürstová Magdalena FSP785256:499nest.
Janatová Lucie DKP815447:164nest.
Procházková Michaela LPU8960disknest.nest.
Kučerková Romana STB819667:5210
 
 
 
D21C (8)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Komárková Lenka TJH765135:00144:37172:131151:50
2Švihovská Eva SJC835245:13359:04288:533193:10
3Kameníková Kateřina BOR775841:08286:52585:472213:47
4Petrvalská Olívia PVP915068:50688:036121:124278:05
 
Kateřina Dobešová KPYdiskdiskdisk
Kubáková Žaneta SJH775153:04466:533disk
Šimková Markéta PVP775154:50578:414
Pološčuková Lucie SMB905199:267
 
 
 
D21E (19)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Brožková Radka SJC845631:36139:32258:422129:50
2Hlavová Hana ZBM888833:54439:05158:574131:56
3Knapová Jana LPU905333:44342:32361:136137:29
4Bochenková Ivana SJC895234:07543:09460:385137:54
5Poklopová Lenka UOL895133:09247:46958:071139:02
6Košárková Iva SCP815236:07844:35658:493139:31
7Hlavová Jindra ZBM898934:44743:28569:359147:47
8Hrstková Vladěna PGP875338:161145:56772:2611156:38
9Hrobařová Lenka ASU775136:28948:561071:2010156:44
10Uhlíková Tereza TUR915144:371450:351273:3812168:50
11Gabrovská Lucie TAP885445:401553:261580:4014179:46
12Jablonovská Lenka ZBM906342:561371:171680:5715195:10
 
Smutná Pavla VAM865137:521051:0513disk
Jiřištová Zuzana DKP825451:221477:5313
Kubátová Zuzana VRL915138:241249:1311nest.
Krafková Lucie TUR865046:018
Rufferová Iva TUR835434:356nest.nest.
Kašková Kateřina CHA785067:158
Kovářová Kristýna DKP845061:187
 
 
 
D35 (17)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Podrábská Marie VLI745136:17440:37163:095140:03
2Škorpilová Jana SJC745136:10346:20362:124144:42
3Milánová Jindřiška TBM747537:53547:24459:301144:47
4Zakouřilová Helena VSP745340:30743:35260:572145:02
5Rykalová Jitka VAM725138:15648:21565:266152:02
6Trnková Dana VSP735134:12156:29861:433152:24
7Kovářová Jitka MAS735048:26957:39976:139182:18
8Zemánková Eva SRK745242:06860:101088:1913190:35
9Kubcová Lenka DOB745155:491267:471282:5312206:29
10Šklíbová Jana SRK765149:121081:481481:4811212:48
11Hrušková Lenka YBM625157:521378:551380:5610217:43
 
Valachová Jana LPU665464:271494:3515disk
Bejčková Jana NER52:23768:348
Novakova Eva NER55:001164:4611nest.
Klinkerová Jitka KAM645035:342nest.65:497
Reisingerová Martina DLT7251nest.141:0916nest.
Gajdová Magdalena KBP7450nest.48:316nest.
 
 
 
D40 (20)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Rejholcová Andrea BOR695138:16341:33560:591140:48
2Knapová Iva LPU605237:54240:25362:512141:10
3Klapalová Jana VAM645139:43540:09169:283149:20
4Němečková Jarmila OKP665043:24640:22271:176155:03
5Procházková Alexandra LPU705134:00150:591370:114155:10
6Linková Iva TUR685043:44740:52470:505155:26
7Kosová Michaela SRK675239:35446:09873:398159:23
8Gabryšová Tereza PVP685345:451043:13673:317162:29
9Semíková Iva OKP685246:151247:461075:259169:26
10Azebova Martina PHK675744:44846:54981:2310173:01
11Lázničková Marcela TZL675145:29944:52785:2213175:43
12Klašková Kateřina DKP675048:151452:241484:4612185:25
13Maňáková Silvie PHK715147:401354:371592:3314194:50
14Sedláčková Jana HLV706050:171565:581981:5711198:12
15Mutinská Zdeňka HVC645356:011750:201194:2516200:46
16Kunzová Ivana BBM715551:071662:571792:5415206:58
17Douchová Jaroslava SNA715576:191993:0420117:5817287:21
 
Koucká Ivana EKP685046:111150:3012nest.
Myšičková Marie NOB705058:511857:4716nest.
Sieglová Dagmar MFP7050nest.64:3718nest.
 
 
 
D45 (17)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Poklopová Ivana UOL645130:24145:38250:123126:14
2Hrstková Dana SJI605132:14251:36543:071126:57
3Bochenková Jana EKP615036:03647:33450:514134:27
4Mrázová Pavla DCE555036:59743:42153:495134:30
5Hlavová Miroslava KON638932:48351:52650:082134:48
6Švábková Šárka TUR655234:56447:20362:189144:34
7Runa Ulsoe DEN38:47857:06754:456150:38
8Dittrichová Lenka KON628542:011062:181061:037165:22
9JACOMINO Mireille FRA41:12963:291162:048166:45
10Koudelková Jana NER44:531176:021465:1210186:07
11Petrová Věra VLI625146:271262:13977:4911186:29
12Matyášová Lenka LBM646061:521571:511380:1212213:55
13Zavadilová Naďa SCP545066:2516104:481590:4613261:59
 
Jedličková Zdena BOR625054:591458:498nest.
Nielsen Jannie DEN52:011368:5212nest.
Pološčuková Monika SMB6551disk
Pecková Ivana EKP625235:075
 
 
 
D50 (8)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Rosecká Alena PZR565425:44137:15151:381114:37
2Víchová Ladislava LPU585128:47338:37259:243126:48
3Mikulecká Nataša SRK475126:48242:44457:532127:25
4Procházková Miluše DCE545032:38550:55667:294151:02
5Dokoupilová Zuzana VBM575436:57754:36767:595159:32
6Dočkalová Jiřina LPU565434:19645:34594:117174:04
7Biró Aletta HUN47:26868:09869:416185:16
 
Šedivá Miroslava EKP575030:53438:533
 
 
 
D55 (10)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Doležalová Vlasta PGP555027:52133:14151:251112:31
2Slámová Hana TBM495131:41338:24254:553125:00
3Klimplová Alena LPU555129:56241:07360:154131:18
4Salajková Věra LBM555834:40645:16462:075142:03
5Šumberová Zuzana VLI535135:56752:53554:512143:40
6Paulová Mirka DCE525034:13567:37688:057189:55
 
Krákorová Iva NER77:216
Richtrová Jaroslava JEN525140:588nest.nest.
Wagnerová Lenka DKP545098:157
Jelínková Jana RUZ555231:584nest.nest.
 
 
 
D60 (13)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Kubíková Květa LPU475236:52347:47456:171140:56
2Lohrová Jarmila SCP465033:23149:10563:243145:57
3Krausová Marie LLI445137:16442:42166:034146:01
4OUDIN Marie-Reine FRA36:36250:05662:232149:04
5Kašková Eva CHA465039:21555:05770:195164:45
6Horčíková Marie CHA435043:32847:32379:468170:50
7Suchá Bohuslava PGP445050:411144:43280:199175:43
8Ehlová Iva SRK395140:12661:161074:216175:49
9Malá Marie LPU475345:00959:25988:0910192:34
10Folprechtová Marie TUR425063:341374:311179:087217:13
11Skoumalová Marie KON458942:08758:088120:0612220:22
12Haufe Heiderose GER50:341095:1412128:2713274:15
 
Nedvídková Jitka DLT515155:0512nest.92:5711
 
 
 
H10 (12)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Klaška Martin DKP010024:26523:35123:21171:22
2Hořák Jaroslav LLI010221:25123:50226:12471:27
3Jonas Fonager Ulsoe DEN23:16324:15324:06271:37
4Brunborg Herman NOR26:01628:54727:39582:34
5Zemánek Mikuláš SRK020126:54730:58925:15383:07
6Milán Tomáš TBM011121:55228:44632:34783:13
7Janas Petr PGP020028:18827:39529:38685:35
8Rücker Jan HOR020123:36434:461035:55894:17
9Heinl Ondřej TJN010032:54930:30843:099106:33
10Adamec Martin TJN010641:581145:351152:1210139:45
 
Pavlík Ondřej LIT010133:421049:0012nest.
Siegl Matyáš MFP0103nest.25:444nest.
 
 
 
H10L (12)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Milán Jakub TBM041121:36137:02718:36177:14
2Kovář Ondřej MAS020030:02222:31132:53385:26
3Trnka Martin jun VSP030030:59328:33229:14288:46
4Hojný Václav SCP36:48433:42635:394106:09
5Trnka Marek VSP040239:31633:37548:457121:53
6Zakouřil Matyáš VSP040037:21553:231146:326137:16
7Baldrián Tomáš VSP040560:53841:57945:345148:24
 
Pavlík Matěj LIT0401disk37:488nest.
Bencúr Eliáš LCE0301disk29:524nest.
Solar Adam NER47:521050:438
Hewitt Christopher NER43:237disknest.
Dejnožka Vojtěch TJN030029:393
 
 
 
H12 (12)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Killar Lukáš LTU990128:02220:40133:59482:41
2Mašata Metoděj PHK990527:38122:32232:37182:47
3Němeček Josef TJN000231:32326:40433:55392:07
4Killar Dominik LTU990235:30523:21335:06593:57
5Láznička Václav TZL990135:05427:16533:46296:07
6Šklíba Michal SRK990041:02829:31756:0010126:33
7Šmaus Antonín TJN000140:13743:181054:499138:20
8Kameník David BOR000363:141033:39852:398149:32
 
Gabryš Lubomír PVP000041:529disk51:597
Kubák Martin SJH9902disk42:00949:296
Bencúr Juraj LCE990137:23629:216nest.
Schindler Pavel TJN0000disknest.nest.
 
 
 
H14 (10)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Ptáček Patrik BBM980031:58334:24149:511116:13
2Sedláček Ondřej HLV973230:09150:19652:042132:32
3Goj Tomáš LBE970033:50438:22260:275132:39
4Šmaus Jan TJN970037:55638:28358:214134:44
5Maňák Michal PHK980131:10256:24855:393143:13
6Alexander Ulsoe Jessen DEN35:11548:29570:056153:45
7Kalista Michael LBE970157:37752:41777:257187:43
8Kolář Otto LBE970365:39943:56478:378188:12
9Kočvara Oldřich JEN970557:41867:139114:429239:36
 
Ash Adam OCB970176:121071:5810nest.
 
 
 
H16 (9)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Hruška Jakub ZBM951530:57338:50335:311105:18
2Otto Mark GER28:38134:57142:125105:47
3Ptáček Pavel BBM960030:21238:36240:423109:39
4Zlámal David PHK960036:42439:59440:524117:33
5Rykala Filip VAM960148:28644:37549:076142:12
6Kolář Jakub LBE950140:50561:47877:248180:01
 
Illner Vojtěch DKP9600disk45:50638:262
Vaniš Ondřej TJN9500disk60:46763:277
Bouček Jakub OCB950154:027110:549nest.
 
 
 
H18 (4)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Švábek Jan TUR930343:49241:13164:392149:41
2Klaška Pavel DKP930142:46143:13263:441149:43
3CHAILLARD Fabien FRA48:47356:52390:224196:01
4Petr Pavel VLI940057:06469:08489:013215:15
 
 
 
H20 (4)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Šimon Václav LBE910036:05339:54281:431157:42
2Ricardo García Dengra ESP34:34237:351111:554184:04
 
Manuel Jurado Alonso ESP33:361disk92:353
Maňák Matěj PHK930239:094disk84:412
 
 
 
H21A (32)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Chloupek Adam STH930235:25233:24161:311130:20
2Procházka Tomáš LPU911036:57441:391162:542141:30
3Zimmermann Jakub ZBM892839:40838:39463:455142:04
4Kunc Petr MLA880137:44538:56665:428142:22
5Hošek Radim DOB873739:31739:49763:153142:35
6Sokolář Zdeněk SNA720142:131538:24365:377146:14
7Drábek Jan ZBM851142:121440:551063:174146:24
8Mašata Roman PHK710739:51940:13866:269146:30
9Boudný Jan SCP741736:36343:311566:3710146:44
10Janda Martin DOB800237:58641:521267:1311147:03
11Bašus Petr SCP740040:421042:031464:596147:44
12Černý Martin TAP890241:401340:54970:5614153:30
13Pachner Pavel VLI750341:241244:371768:4213154:43
14Kadavý Petr CHA780040:551143:551671:2115156:11
15Doucha Jiří SNA710542:151649:582373:3419165:47
16Azeb Karim PHK911047:332147:482172:0417167:25
17Schröter Pavel HAR720344:471946:431882:4622174:16
18Pátek Richard ZBM760950:302452:322494:5123197:53
19König Lukáš ZBM800149:142257:162599:1024205:40
20Janeček Jura EKP670150:162370:142799:3525220:05
 
Tomeš Jaroslav DKP810942:5217disk77:1720
Ráb Martin RBK8307disk46:521980:5321
Hanzl Tomáš SJC8205disk42:001371:5416
Arnošt Kamil VSP7301nest.36:01268:2512
Hájek Adam KAM920253:302674:4728nest.
Špicar Petr SJC880142:5818disknest.
Zakouřil Tomáš TUV750034:30138:445
Kočí Martin VBM870246:542048:1122nest.
Hanák Jan SLA800250:362547:2520
Khel Richard SCP750072:3018
Lukavec Petr SMR7800disknest.
Kučerka Jan LIT800258:2226
 
 
 
H21B (19)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Musil Pavel SJC770537:07139:27272:423149:16
2Semík Luboš OKP620440:00443:28668:321152:00
3Fejk Zbyněk SJC750140:20643:38768:422152:40
4Blahuta Marek MFP730137:14242:33572:574152:44
5Čech Jan FSP790038:47337:12180:519156:50
6Dubec Pavel SCP800340:19540:01377:237157:43
7Albl Miloslav PVP760543:151042:07475:356160:57
8Kurfürst Pavel FSP740041:48750:331075:325167:53
9Kraus Petr SJC730342:17844:14882:3910169:10
10Hegedüs Ábel HUN47:021345:41990:5511183:38
11Kopecký Pavel VSP780050:091855:231279:008184:32
12Hojný Michal SCP761345:361253:231193:4912192:48
13Přeček Zdeněk SCP520056:221960:0314117:1913233:44
 
Koucký Roman EKP630143:06960:2116nest.
Šedivý Jiří EKP550048:011666:2019
Preininger Luděk DOB800147:521565:0618
Pavlík Libor LIT760547:411463:2317nest.
Knaup Jan SMB770245:151160:1915nest.
Pesničák Jan SMR790249:181755:3513nest.
 
 
 
H21C (11)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Vlček Petr LDC870039:39136:40265:591142:18
2Lepšík Petr BOR820240:10235:50166:482142:48
3Kubíček Zdeněk. TUR720247:21342:21372:543162:36
4Němeček Jan KAM930050:02544:44472:564167:42
5Vaněk Petr ZBP730247:59455:20877:146180:33
6Pešík Michal TJN770158:21646:34677:115182:06
7Procházka Martin LTU810161:16845:06579:558186:17
8Cerha Milan TUR770361:54957:53977:227197:09
9Kalina Miroslav EKP821167:041050:47784:369202:27
10Komárek Arnošt TJH770160:53765:191086:4710212:59
 
Brodecký Radek RBK800485:111177:0111disk
 
 
 
H21E (51)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Losman Petr PHK790136:27142:00165:262143:53
2Fodor Petr TUR810338:26742:00168:189148:44
3Škoda Jakub VLI880039:261044:08665:191148:53
4Janata Martin DKP830637:58545:181165:434148:59
5Bukovac Palo ZBM810143:533245:321265:313154:56
6Makovský Jakub TAP851137:34347:081770:2213155:04
7Matějů Michal VLI770243:403044:17767:127155:09
8Kozák Petr KAM650141:462146:301566:556155:11
9Váňa Martin TUR840140:481345:531468:5110155:32
10Král Václav SSU824339:401247:081768:5110155:39
11Švihovský Jaromír SJC800539:04944:59971:3918155:42
12Nečas Jiří TZL910138:01645:001073:0019156:01
13Dusílek Adam SRK890241:331946:461667:488156:07
14Klapal Jan LPU900641:001444:26870:4616156:12
15Košárek Pavel AOP710238:52843:06376:1723158:15
16Drobník Michal SJC870937:49454:323370:3214162:53
17Bencúr Juraj LCE770141:422050:182370:5717162:57
18Sysel Ctibor PGP870043:332950:312469:2212163:26
19Beneš Jan SJC870341:251852:102970:4015164:15
20Bravený Adam VBM880146:104043:51476:2924166:30
21Vlček Martin TUR870244:013347:362076:3926168:16
22Hora Vojtěch PGP830143:052552:433073:4320169:31
23Kořínek Jindřich TUR840644:503647:221977:2127169:33
24Mazal Zdeněk VBM810343:513151:392874:0621169:36
25Veverka Tomáš VAM840145:513949:452274:2622170:02
26Švirák Ondřej ZBM910343:142745:441382:5330171:51
27Kovář Miroslav SCP810345:383851:292776:2924173:36
28Pašek František KAM760043:192850:352580:1729174:11
29Klícha Martin VAM881145:233752:563185:1731183:36
30Henek Michal RBK860544:463555:323589:0133189:19
31Sysel Ondřej PGP830247:314263:314190:5634201:58
32Hodek Michal TAP880851:234362:303992:1835206:11
 
Šesták Jakub RBK900143:0124disk97:5337
Kamenický Jakub PHK910441:171658:4536disk
Otruba Karel PLU791746:494151:1026disk
Daniel Martín de los Río ESP41:592254:5834nest.
Nykodým Miloš ZBM900537:282disknest.
Jelínek Petr ZBM780141:111552:5732nest.
Juan Manuel Merida Sanch ESP41:201760:5537nest.
Novák Jiří NPA750243:102662:3540nest.
Henych Martin SJC8601diskdisknest.
Holas Štěpán SJC870239:271161:4638nest.
Kondrát Martin PGP6501disk64:5042nest.
Kadeřávek Petr PHK760574:414388:3832
Zvěřina Petr LPU820844:045
Kubát Pavel PHK9101nest.65:575
Pospíšil Vít SCP680048:2421nest.
Kolín Jan JIL770177:4328
Habán Ivo VLI770742:4523nest.nest.
Drahoňovský Aleš TUR720144:3134
Zakouřil Vít TUR930196:3536
 
 
 
H35 (20)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Gálus Igor LDC730235:49145:28373:512155:08
2Milán Pavel TBM772739:24446:45672:271158:36
3Baldrian Petr PGP720339:45546:44574:535161:22
4Kučera Petr MFP760238:36349:50874:524163:18
5Pecka Jan EKP680043:10746:27474:113163:48
6Janas Petr XBM710349:241151:181080:136180:55
7Kvapil Petr TUV740246:491048:42786:059181:36
8Kovář Vladimír MAS720042:47657:421281:517182:20
9Zakouřil Václav VSP740145:21957:561388:4310192:00
10Šklíba Jan SRK750157:221369:0515111:1011237:37
11Novak Ondrej NER59:111462:5214117:4013239:43
12Kubák Martin SJH740160:061593:5317111:4212265:41
 
Illner Jakub DKP660136:48241:531disk
Brunborg Rune NOR45:19855:4211disk
Procházka Antonín DCE5500disk51:11983:448
Suchánek Ladislav XBM7008disk88:3816nest.
Jedruch Stanislav TZL732966:3016vzdalnest.
Žitný Tomáš SMB640155:0612nest.nest.
Průša Michal PGP7301disknest.
Jirásek Milan VSP750344:362
 
 
 
H40 (12)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Kunz Martin BBM710137:39140:41166:461145:06
2Kubec Martin DOB700242:31246:54473:083162:33
3Killar Marek LTU680144:18353:09867:512165:18
4PAULET Damien FRA55:29642:59273:094171:37
5Láznička Libor TZL670148:09445:01383:417176:51
6Švábek Karel TUR650160:16848:05581:215189:42
7Šritr Martin TUV56:09752:58783:478192:54
8Kalousek Jiří DKP690154:47550:43692:179197:47
9Peterka František TJP490061:25970:591082:496215:13
10Sanna Roberto DKP670363:021092:111297:4510252:58
11Švancar Martin CHA700086:271186:0511129:0411301:36
 
Nosek Petr DLT6901nest.64:149nest.
 
 
 
H45 (21)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Němeček Jan VSP620137:26733:35153:301124:31
2Poloprutský Tomáš VLI620532:44137:29654:572125:10
3Vávra Martin HOR630236:39536:56560:163133:51
4GROTE Andreas SWI37:28834:11263:174134:56
5Klaška Pavel DKP650035:23336:13471:006142:36
6Grepl Ladislav KON611135:28442:53866:495145:10
7Mezník Vladimír LBE640038:38944:47972:108155:35
8Vlček Petr LDC640140:391149:051280:0310169:47
9Procházka Tomáš LPU650345:551446:001079:459171:40
10Petr Josef VLI630036:44666:491771:537175:26
11Hlava Miroslav KON651543:061247:171188:3613178:59
12Šimek Miroslav MFP630250:471655:091592:5614198:52
 
Rykala Karel VAM6401disk51:5414vzdal
Mutinský Viktor HVC650340:091040:447disk
Ptáček Pavel BBM650833:00234:513disk
Dobeš Václav KPY570190:0018disk148:3516
Valach Petr LPU650548:451556:3516disk
Kohl Jiří KPY620151:031393:5815
Neuhöfer Jiří KNC630080:2117disk
Růžička Miloslav LBE630043:1913nest.87:5612
Procházka Radek LPU87:1011
 
 
 
H50 (10)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Škorpil Martin HOR570035:27132:48164:382132:53
2Knap Jan LPU510137:31244:14264:061145:51
3Nielsen Henrik DEN41:45346:49368:153156:49
4Novotný Miroslav LPU590549:41754:47482:515187:19
5Vícha Vladimír LPU580146:03459:29682:034187:35
6Matyáš Petr LBM611055:29859:04589:597204:32
7Hošek Ladislav SCP600148:13565:337100:058213:51
8Jesper Fonager Christens DEN68:351077:489109:059255:28
9Šváb Jan VSP580160:52965:518137:2010264:03
 
Hrstka Vladislav JHB570249:366disk86:416
 
 
 
H55 (21)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Uher Petr VSP500131:01137:01256:311124:33
2Škoda Přemek VLI530132:40238:20359:323130:32
3Hudský Vlastimil TUR510036:52535:22158:552131:09
4Hegedüs Ábel HUN34:35440:22664:316139:28
5Kaška Rudolf CHA550039:10839:16461:254139:51
6Jaroš Vladimír DCE540034:13340:49764:517139:53
7Jakubec Jindřich TUR480136:59645:011069:008151:00
8Bochenek Milan EKP560137:41739:32576:2413153:37
9Třasák Milan LPU520640:43950:101175:1411166:07
10Wald František FSP530042:361045:00980:3814168:14
11OUDIN Bernard FRA42:551157:201370:409170:55
12Klimpl Petr LPU540146:591442:57882:2215172:18
13Pohl Zdeněk SRK530144:361256:401276:1212177:28
14Kadavý Zdeněk CHA490170:201767:561871:1810209:34
15Sláma Dušan TBM473046:001366:4417148:4616261:30
 
Hojný Oldřich SCP520157:051681:0019disk
Bárta Miroslav JEN5201diskdisknest.
Jedlička Miroslav JEN530156:091558:5015nest.
Erlebach Josef JIL520158:021462:365
Wagner Richard DKP520163:0216
Jelínek Luboš RUZ5504disknest.nest.
 
 
 
H60 (15)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Pospíšil Jaromír PZR441729:41133:11170:084133:00
2Hrobař Rudolf SRK470232:03640:21564:261136:50
3Vítek Zdeněk SRK470131:38439:05266:563137:39
4Valter Petr KBP450034:45939:30466:092140:24
5Stárek Jiří SRK500231:49544:36870:405147:05
6Bartowiak Edwar POL30:34243:46775:587150:18
7Babický Tomáš DLT500134:19841:53674:466150:58
8Švihovský Jaroslav BOR500330:48346:50989:2710167:05
9TIMMERMANS Georges BEL42:521252:381183:008178:30
10Procházka Jiří LTU480243:581354:271289:4711188:12
11Bogulak Adam POL41:481164:281388:229194:38
 
JANSEN Marcel BEL47:161467:5714disk
Pospíšil Jiří TUV470133:41739:253disk
Richtr Jiří JEN500141:0010disknest.
Našinec Jiří STB500348:441548:5910nest.
 
 
 
H65 (10)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Havlík Jaroslav SJC360129:17136:51356:291122:37
2Kraus Jan LLI450134:24237:17458:222130:03
3Zakouřil Václav TUV430137:38433:23160:233131:24
4Suchý Karel PGP430036:47335:28269:455142:00
5Sokolář Zdeněk SNA450141:58840:30669:354152:03
6Gřunděl Ivan SJH420139:25738:44574:016152:10
7Paul Josef DCE440138:47640:53777:187156:58
8Lukáš Zdeněk LLI450245:04953:04983:208181:28
9Hlavatý Karel SJP420048:291043:43898:139190:25
10Folprecht Eduard TUR430138:37554:4110103:5710197:15
 
 
 
H70 (8)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Attl Vladimír PGP380034:03139:09162:151135:27
2Bouček Václav OCB410137:33244:50273:102155:33
3Málek Josef LPU390155:25452:27388:313196:23
4Haufe Horst GER71:56682:427108:244263:02
 
Rejpal Petr SCP410040:58358:255nest.
Hanák Milan FSP340074:346
Petrželka Pavel TJN380062:085nest.nest.
Picek Jan TJN4000nest.53:514
 
 
 
HDR (33)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Hewitt Matthew NER29:43224:47321:17275:47
2Mach Ondřej NER32:25324:06225:54382:25
3Blahutová Martina MFP055129:32129:56626:46586:14
4Doucha Martin SNA050132:38426:28427:10686:16
5Jedruchová Štěpánka TZL37:40845:541426:224109:56
6Suchánek Martin XBM040134:49541:131135:387111:40
7Suchánek Jakub XBM020237:44946:051540:0413123:53
8Hojný Antonín SCP38:141044:091341:5414124:17
9Lamačová Barbora BOR45:041442:061243:3115130:41
10Komárková Jindra TJH045169:572373:571960:0316203:57
 
Rejholcová Terezka NERdisk38:32837:1010
Lázničková Alžběta TZL0841:121337:4111
Kuc Radim NER50:1416nest.37:5712
Masaříková Gabriela NER16:49116:461
Hudská Štěpánka TUR34:59649:4717nest.
Jedruch Viktor TZLnest.41:101076:5918
Knaup Jonáš a Jana SMB060147:0215nest.68:1017
Komárková Zbyňka TJH075160:402147:2816nest.
Bejulová Kateřina 36:329
Gintzburger L. et Vér. FRA28:095nest.
Bejul Marek 36:238
Espinoza Patricie NER53:4318nest.
Mencl Josef VSP0602nest.39:279nest.
Baldriánová Eva VSP075150:5418nest.nest.
Fialová Tereza TZL39:3111
Otruba František KON050531:377
Kubcová Anna DOB055059:0119nest.nest.
Honsová Andrea SMRdisk
Soukupová Žofie NER59:1720
Slavík Petr NER39:3312
Slavík Vojtěch NER64:0722
Škáchová Viki+Zuzi SLP0635:487
Rajtr Jiří NER50:4817nest.nest.
 
 
 
P2 (19)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Hořáková Petra LLI695344:41327:46253:192125:46
2Salajka Pavel LBM520453:27629:38448:461131:51
3Brus Filip NER51:11548:271261:264161:04
4Swiątkowska Bogumiła POL45:00449:051377:245171:29
5Boučková Ludmila OCB435159:22842:451082:356184:42
6Klašková Josefína DKP9651147:231450:271484:247282:14
7Gabryš Lubomír PVP4200121:221345:2511139:349306:21
 
Zemánek Miroslav SRK37:14231:365disk
Kiss Anett HUN56:41759:393
Nielsen Sandra DEN67:37938:288nest.
Fialová Tereza TZL33:23797:038
Janas Adam NER77:1710
Kadová Alžběta 38:549
Furstova Katerina NER102:0211
Rucker Petr NER32:361
Přibylová Kateřina MFP NERnest.27:381
Přibylová Jana MFP NERnest.32:446
Preisler Oscar NER113:4912
Krafková Ita BOR595028:433
 
 
 
P4 (30)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Tučková Monika BOR765053:10880:59347:415181:50
2Maňák Martin PHK NER78:541088:18796:3613263:48
 
Nová Eva NER87:23660:269
Rejholec Michal BOR67:379nest.58:008
Brabencová Alena SOB715077:53255:487
Kopáčková Alena NER84:305107:0414
Mužíčková Veronika NER44:33646:024
Tolarová Soňa NER43:37441:462
Gintzburger Copas FRAdisk
Neyrinik Noel 89:5511
Gintzburger Francois FRA84:154
Goubet Clément 89:5511
Adam Michal NER135:1515
Kiss Anett HUNdisk
Burda Matěj LDC960237:051
Alblová Lucie PVP755445:053
Novotná Markéta1 52:466
Šimková Markéta PVP775172:5810
Junková Petra STH745173:021
Dufek David disk
Mráčková Hana NER113:5914
Doktor Karel NER123:538
Azeb Nabil PHK NER79:0711nest.nest.
Škáchová Petra SLP705143:535nest.
Furst Matouš LLI960129:371
Furst Aleš LLI39:103
Pražáková Aneta NER97:5013
Klusák Miroslav NER88:2112
Beránek Petr BOR670138:122nest.nest.
Hlaváček Arnošt NER49:317
 
 
 
T (19)
místoJménoRegistraceE1E2E3Čas
1Aschermann Jan VSP690236:57143:51159:342140:22
2Kamerer Marek KAM620080:04385:2310127:176292:44
3Sedláková Tereza NER114:194102:2611161:227378:07
 
Štryncl Pavel NER61:20565:413
Jalový Milan RBK834744:59272:294
Doležal Miroslav PGP550182:188
Kapsia Petr NER153:2114
Solarová NER103:3112
Bejul Jakub disk
Burdová Adéla LDC915291:585
Kořínek Tomáš BOR900753:061
Dvořáček Pavel NER80:126
Šlapáková Libuše PHK5652disknest.
Hruška Tomáš YBM640183:439nest.
Král Luboš NER67:262
Veselý Jakub LBE950046:333
Heidrich Pavel NER54:504
Šlapák Zbyněk PHK5502109:0113nest.
Vildmonová Pavla LBE745180:517